Tel.: +420 606566318

Kožený opasek prošívaný šířky 4cm pro obvod pasu 105-135 cm

Velkoobchod - pouze pro registrované

Ručně vyrobený opasek šířky cca 4 cm z hovězí hlazenice tloušťky 3,5-4mm. Opasek je prošívaný, opatřen koženou vsuvkou a přezkou litou ze zinku.
Na opasek vám ZDARMA vyrazíme monogram.

Jak vzít správnou míru na opasek? Prosím čtěte ZDE

Zrušit výběr
Velkoobchod - pouze pro registrované
Katalogové číslo: OPP40130 Kategorie: ,

Popis

Ručně vyrobený opasek šířky cca 4 cm z hovězí hlazenice tloušťky 3,5-4mm. Opasek je po obvodu prošívaný, opatřen koženou vsuvkou a přezkou litou ze zinku v úpravě starostříbro. Hovězí kůži k výrobě všech našich produktů zakupujeme u českého zpracovatele kůží. Opasky ručně barvíme pomocí lihových barev od českého výrobce. Opasek je ručně leštěný pomocí směsi lanolinu a včelího vosku. Tyto složky opasku dodají krásný lesklý vzhled a zároveň ho impregnují. Doporučujeme alespoň 1x za půl roku tuto impregnaci obnovit, za pomoci běžně dostupného nebarveného impregnačního přípravku.
Na opasek vám můžeme ZDARMA vyrazit monogram, který bude umístěn do špice opasku viz. foto. V případě zájmu monogram prosím uveďte do poznámky v košíku. Zde také prosím uveďte, na kterou stranu bude po zapnutí směřovat špice opasku. Napište tedy např.: “špice k pravé ruce – váš monogram” / “špice k levé ruce – váš monogram”.
Věnujte této poznámce pozornost, aby nebyl po zapnutí opasku váš monogram “vzhůru nohama”.

 

Další informace

Barva

černá, červeň palisandr, červená, mahagon, modrá, přírodní kůže, světlá hněď, světlý dub, tmavá hněď

Obvod pasu

obvod pasu 105cm, obvod pasu 110cm, Obvod pasu 115cm, obvod pasu 120cm, obvod pasu 125cm, obvod pasu 130cm, obvod pasu 135 a větší